Gergo FOGAS

Boheľov

Potrebuje ešte:855 EUR
1000 EUR Žiadaná suma
145 EUR Vyzbieraná suma
14.07.2019 Ukončenie zbierky
  • Gergő je 9 ročný chlapec, ktorý sa narodil predčasne
  • sedí a chodí iba s pomocou
  • absolvoval viacero rehabilitačných pobytov a liečebných procedúr
  • vítaná je finančná pomoc na rehabilitácie

Melinda Fogasová, matka:

Som Melinda Fogasová, matka 9 – ročného chlapca, ktorý sa volá Gergő. Syn sa narodil v 8. mesiaci tehotenstva 13.3.2008. Preto že neprospieval, bol po mesiaci hospitalizovaný v Komárne. Vtedy u neho zistili hypotóniu a poslali nás k neurológovi, ktorý zistil vážnu psychomotorickú retardáciu. Začali sme chodiť na rôzne liečebné, rehabilitačné pobyty a terapie. Terapie v súkromných centrá mu očividne pomáhajú no sú pre nás finančne veľmi náročné. Sme trojčlenná rodina a žijeme v nájomnom byte v Boheľove. Je to náš jediný syn. Aj keď má 9 rokov sedí a chodí iba s pomocou, nemá vyvinutú rovnováhu a komunikuje s nami len vlastnými nezrozumiteľnými slabikami. Navštevujem s ním špeciálnu školu dva- krát do týždňa. Chceme aby sa dostal čo najčastejšie do špeciálnych liečebných centier a preto žiadame o finančnú pomoc. Ďakujem pekne aj v mene môjho syna.

dátum zverejnenia príbehu:
piatok, 14. júl 2017

Prehľad darov

Dátum Meno Darcu Odkaz Suma
21.12.18 Julius Ravasz 35 EUR
14.03.18 Anonym Dar od Anny Dubjelovej 40 EUR
08.12.17 NADÁCIA POMOC DRUHÉMU Prajeme Vám šťastie, lásku, radosť a dúfame, že všetky Vaše sny a priania sa stanú skutočnosťou. Krásne sviatky želá Nadácia Pomoc druhému. 50 EUR
11.10.17 Anonym od Lilky s mamkou spod Tatier 20 EUR

Milota ŠINDLEROVÁ s Milotkou

1500 EUR

Milota ŠINDLEROVÁ s Milotkou

Milotka má 3 roky a narodila sa s deformáciou lebky. Absolvovala dve náročné operácie a čakajú ju ďalšie. Zatiaľ nosí špeciálnu helmu na ochranu hlavy. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitácie.

Lucia BURDOVÁ s deťmi

1000 EUR

Lucia BURDOVÁ s deťmi

Matúško má 10 rokov a Lukáško bude mať rok. Obaja majú nešpecifikovanú genetickú – metabolickú poruchu. Vyžadujú 24 hodinovú kompletnú starostlivosť. Vítaná je finančná pomoc na pomôcku.

Katarína RAČÁKOVÁ

4000 EUR

Katarína RAČÁKOVÁ

Katka sa narodila predčasne, spolu so svojím dvojčaťom. Má DMO a pohybuje sa pomocou bariel, alebo invalidného vozíka. Žijú u svojich starých rodičov. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú liečbu.