Gergo FOGAS

Boheľov

Potrebuje ešte:890 EUR
1000 EUR Žiadaná suma
110 EUR Vyzbieraná suma
14.07.2019 Ukončenie zbierky
  • Gergő je 9 ročný chlapec, ktorý sa narodil predčasne
  • sedí a chodí iba s pomocou
  • absolvoval viacero rehabilitačných pobytov a liečebných procedúr
  • vítaná je finančná pomoc na rehabilitácie

Melinda Fogasová, matka:

Som Melinda Fogasová, matka 9 – ročného chlapca, ktorý sa volá Gergő. Syn sa narodil v 8. mesiaci tehotenstva 13.3.2008. Preto že neprospieval, bol po mesiaci hospitalizovaný v Komárne. Vtedy u neho zistili hypotóniu a poslali nás k neurológovi, ktorý zistil vážnu psychomotorickú retardáciu. Začali sme chodiť na rôzne liečebné, rehabilitačné pobyty a terapie. Terapie v súkromných centrá mu očividne pomáhajú no sú pre nás finančne veľmi náročné. Sme trojčlenná rodina a žijeme v nájomnom byte v Boheľove. Je to náš jediný syn. Aj keď má 9 rokov sedí a chodí iba s pomocou, nemá vyvinutú rovnováhu a komunikuje s nami len vlastnými nezrozumiteľnými slabikami. Navštevujem s ním špeciálnu školu dva- krát do týždňa. Chceme aby sa dostal čo najčastejšie do špeciálnych liečebných centier a preto žiadame o finančnú pomoc. Ďakujem pekne aj v mene môjho syna.

dátum zverejnenia príbehu:
piatok, 14. júl 2017

Prehľad darov

Dátum Meno Darcu Odkaz Suma
14.03.18 Anonym Dar od Anny Dubjelovej 40 EUR
08.12.17 NADÁCIA POMOC DRUHÉMU Prajeme Vám šťastie, lásku, radosť a dúfame, že všetky Vaše sny a priania sa stanú skutočnosťou. Krásne sviatky želá Nadácia Pomoc druhému. 50 EUR
11.10.17 Anonym od Lilky s mamkou spod Tatier 20 EUR

Lucia MINÁRČIKOVÁ so Sofinkou

1000 EUR

Lucia MINÁRČIKOVÁ so Sofinkou

Sofinka sa narodila s poškodením mozgu. Trpí DMO a mnohými pridruženými diagnózami. Pravidelne navštevuje súkromné rehabilitačné zariadenia. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitácie.

Patrik FODOR

5000 EUR

Patrik FODOR

Patrik sa narodil predčasne v 38. týždni tehotenstva. Po 1. očkovaní nastali viaceré problémy. Až po prvom roku lekári stanovili diagnózu DMO. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú liečbu.

Adamko KAČMARČÍK

1000 EUR

Adamko KAČMARČÍK

Adamko je 3,5 ročný chlapec a trpí detskou mozgovou obrnou. Pre komplikácie pri pôrode dnes musí pravidelne rehabilitovať. Vítaná je finančné pomoc na rehabilitačný pobyt.