Kristínka HATTALOVÁ

Sokolovce

Potrebuje ešte:2890 EUR
3000 EUR Žiadaná suma
110 EUR Vyzbieraná suma
08.10.2019 Ukončenie zbierky
  • Kristínka má 19 rokov a trpí DMO
  • pravidelne navštevuje školu a študuje s vyznamenaním
  • vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú liečbu

Richard Hattala, otec:

Oslovujeme vás s prosbou. Som otec 19-ročnej dcérky, ktorá trpí diagnózou DMO, pravidelne navštevuje školu, kde má vysvedčenia každý rok s vyznamenaním. Avšak naša dcérka Kristínka nechodí a je odkázaná na invalidný vozík. Pred siedmimi rokmi sme objavili súkromné rehabilitačné centrum v Piešťanoch a Kristínka absolvovala niekoľko pobytov, ktoré ju veľmi výrazne posunuli vpred. Pri poslednom pobyte ju jej doktor umiestnil do zariadenia na chodenie a my sme prvý krát v živote na vlastné oči videli ako naša dcérka kráča. Je to pre nás ohromný zážitok ale hlavne Kristínkina snaha a strašne tvrdá práca. Sme už len malý krok k ohromnému úspechu a náš strach z Kristínkinej budúcnosti je o niečo menší. Chcem Vás poprosiť o finančnú pomoc, ktorá by nám pomohla priblížiť sa k sume, ktorá pokryje rehabilitáciu, trvajúcu 14 dní. Skutočne nechceme nič pre seba, snažíme sa len dcérku postaviť na vlastné nožičky a zaradiť ju do reálneho života a fyzicky ju zoceliť tak, aby bola pripravená čeliť životu v prípade, že by sa nám rodičom čokoľvek stalo. Bohužiaľ poisťovňa neprepláca ani percento z liečby a ani jedna nadácia včetne prezidenta, premiéra sa s nami kvôli výške sumy nechcú baviť. S pozdravom a úctou rodina Hattalová.

dátum zverejnenia príbehu:
pondelok, 8. október 2018

Prehľad darov

Dátum Meno Darcu Odkaz Suma
07.01.19 Anonym 90 EUR
17.12.18 Anonym 20 EUR

Andrej MAHÚT

2500 EUR

Andrej MAHÚT

Andrejko sa narodil v roku 2004 ako tretie dieťa. Keď mal 1 rok genetické testy potvrdili Angelmanov syndróm. Navštevuje siedmy ročník špeciálnej školy. Vítaná je finančná pomoc na kúpu auta.

Adamko KAČMARČÍK

1000 EUR

Adamko KAČMARČÍK

Adamko je 3,5 ročný chlapec a trpí detskou mozgovou obrnou. Pre komplikácie pri pôrode dnes musí pravidelne rehabilitovať. Vítaná je finančné pomoc na rehabilitačný pobyt.

Tobias KRAJŇÁK

2000 EUR

Tobias KRAJŇÁK

Tobiasko sa narodil predčasne v 31. tt a trpí detskou mozgovou obrnou. Stará sa o neho matka, s ktorou pravidelne absolvuje rehabilitácie. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitačný pobyt.