Martin PROKEŠ

vozokany

Potrebuje ešte:490 EUR
500 EUR Žiadaná suma
10 EUR Vyzbieraná suma
30.11.2019 Ukončenie zbierky

 

  • Martin sa narodil pridusený v 36. týždni
  • jeho diagnóza je detská mozgová obrna
  • pravidelne rehabilituje v kúpeľoch
  • vítaná je finančná pomoc na kúpeľnú liečbu

Martin Prokeš:

Volám sa Martin, narodil som sa v 36. týždni, bol som pridusený a kriesený. Mám za sebou sedem operácií a moja diagnóza znie detská mozgová obrna. Od malička neustále cvičím, aby sa môj zdravotný stav zlepšoval, čo najlepšie i keď už teraz to je skôr o tom, aby sa neskracovali šľachy a stav zostával aspoň taký, aký je. Absolvoval som množstvo pobytov v kúpeloch v Čilistove, neskôr v Kováčovej a vyskúšali sme s pomocou sponzorov aj súkromné rehabilitačné centrum /3000€ iba cvičenie bez ubytovania/ . Teraz už ako dospelý chodím do kúpeľov v Bojniciach. Ale my DMO diagnóza si musíme hradiť ubytovanie a stravu vo výške cca 450€, nakoľko poisťovňa prepláca iba procedúry. Krátku vzdialenosť prejdem pomocou chodítka, ale na dlhšiu potrebujem invalidný vozík. Touto cestou sa chcem obrátiť na ľudí s dobrým srdcom, aby mi pomohli vyzbierať danú sumu, ktorá bude použitá na rehabilitačný pobyt v kúpeľoch .

dátum zverejnenia príbehu:
piatok, 30. november 2018

Prehľad darov

Dátum Meno Darcu Odkaz Suma
16.01.19 Anonym 5 EUR
05.12.18 Radoslav Tatarčík Si bojovnik drzim palce ! 5 EUR

Patrik FODOR

5000 EUR

Patrik FODOR

Patrik sa narodil predčasne v 38. týždni tehotenstva. Po 1. očkovaní nastali viaceré problémy. Až po prvom roku lekári stanovili diagnózu DMO. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú liečbu.

Miroslava RAJNÍKOVÁ s Lucaskom

750 EUR

Miroslava RAJNÍKOVÁ s Lucaskom

Lucasko sa narodil v termíne a ako sa zdalo zdravý. Po dovŕšení 4 mesiacov sa prejavili prvé príznaky ochorenia. Dnes má 7 a pol rokov a trpí tuberóznou sklerózou. Vítaná je finančná pomoc na podporné terapie.

Martin PROKEŠ

500 EUR

Martin PROKEŠ

Martin sa narodil pridusený v 36. týždni. Absolvoval veľa operácií a jeho diagnóza je detská mozgová obrna. Pravidelne rehabilituje v kúpeľoch. Vítaná je finančná pomoc na kúpeľnú liečbu.