Maxim FRANKO

SVIDNÍK

Potrebuje ešte:3032 EUR
3077 EUR Žiadaná suma
45 EUR Vyzbieraná suma
12.12.2019 Ukončenie zbierky
  • Maxim má 3 roky a narodil sa predčasne
  • diagnóza je detská mozgová obrna
  • je na vozíku a pravidelne rehabilituje
  • vítaná je finančná pomoc na rehabilitácie

Ingrid Franková, matka:

Maximko bude mať 3 roky. Narodil sa v 32. týždni tehotenstva, má DMO. Kvôli zdravotnému stavu potrebuje hlavne rehabilitácie. Od roka chodíme do Dunajskej Lužnej, kde cvičíme Vojtovu metódu. Od 2 rokoch navštevujeme súkromné rehabilitačné centrum v Prešove. Ide o absolvovanie rehabilitácie metódou TheraSuit. Ak nám čas dovolí, a sme zdraví, chodíme do Janovika na koníky /hipoterapia/. Finančný príspevok by sme chceli použiť na rehabilitačný pobyt v súkromnom rehabilitačnom centre v Piešťanoch. Ide o dosť vysokú cenu a zdravotná poisťovňa bohužiaľ nič neprepláca. Ďakujeme za vybavenie. Rodina Franková.

dátum zverejnenia príbehu:
utorok, 11. december 2018

Prehľad darov

Dátum Meno Darcu Odkaz Suma
07.01.19 Radoslav Tatarčík 10 EUR
20.12.18 Radoslav Bartík 35 EUR

Sebastián VIRÁG

700 EUR

Sebastián VIRÁG

Sebastiánko sa narodil ako zdravý chlapec. V 4 mesiacoch sa jeho vývoj spomalil a zastavil. Diagnostikovali mu svalovú muskulárnu atrofiu. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú liečbu v Centre Natália Hlohovec.

Pavlínka JALCOVÁ

2000 EUR

Pavlínka JALCOVÁ

Pavlínka má 27 rokov a trpí zriedkavou chorobou. Jej zdravotný stav sa za posledné štyri roky veľmi zhoršil. Následkom ukladania železa v mozgu ho má poškodený. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitácie.

Anetka LUCKÁ

1500 EUR

Anetka LUCKÁ

Anetka má 13 rokov, trpí detskou mozgovou obrnou a mentálnym postihnutím. Nechodí, nerozpráva, je plienkovaná a vyžaduje celodennú starostlivosť. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú pomôcku Motomed.