Mária CSONKOVÁ s Noémi

Komárno

Potrebuje ešte:3420 EUR
3800 EUR Žiadaná suma
380 EUR Vyzbieraná suma
10.07.2019 Ukončenie zbierky
  • Noémi sa narodila predčasne a bola pridusená
  • následkom opuchu mozgu je DMO a epilepsia
  • absolvovala náročné operácie
  • vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú pomôcku

Mária Csonková, matka:

Moja dcérka Noémi sa narodila ťažko pridusená. Po narodení mala ťažký opuch mozgu a preto má diagnózy: detská mozgová obrna, mikrokrania, spastická kvadruparéza a epilepsia. Keď mala Noémi skoro štyri roky zostala som na jej výchovu a starosti sama. Noémi absolvovala aj absolvuje už veľa terapii u nás aj v zahraničí. Terapie jej prospievajú na jej stuhnuté svaly. Pred vyše rokom Noemka absolvovala ťažkú operáciu bedrového kĺbu a šliach v zahraničí. Bola zasádrovaná od pása dole 6 týždňov. Bolo to dosť ťažké obdobie. Pred 2 mesiacmi mala ďalšiu operáciu, lebo jej museli vybrať šrouby a dlahu. Noemka potrebuje každý deň precvičovať šľachy na nohách a rozhýbať bedrový kĺb, aby jej zas nehrozilo vykĺbenie, preto by súrne potrebovala motomed motren, ktorý sa dá používať aj ležmo na posteli. Budem veľmi vďačná za každú finančnú pomoc na zakúpenie motomedu.

dátum zverejnenia príbehu:
utorok, 10. júl  2018

Prehľad darov

Dátum Meno Darcu Odkaz Suma
12.02.19 Anonym 5 EUR
07.01.19 Anonym zelam Vam nech Vam pomoze co najviac ludi aby Ste co najskor mohli poskytnut dcerke starostlivost ktoru potrebuje a ktora jej pomoze. Pokojne Vianoce prajem. 50 EUR
17.12.18 Anonym 20 EUR
10.09.18 Anonym 300 EUR
23.07.18 Radoslav Tatarčík Vela sil prajem 5 EUR

Alexandra ŠVECOVÁ

2000 EUR

Alexandra ŠVECOVÁ

Alexandra má 29 rokov a narodila sa s DMO. Vyštudovala vysokú školu. Absolvovala ortopedické operácie, ktoré jej pomohli postaviť sa na nohy. Musí veľa rehabilitovať, vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú liečbu

Klára KARCELOVÁ s Katkou

3800 EUR

Klára KARCELOVÁ s Katkou

Katka má štyri roky a je ležiaca. Trpí detskou mozgovou obrnou, epilepsiou, má tracheostmiu a peg. Musí pravidelne rehabilitovať. Vítaná je finančná pomoc na liečbu a pomôcky.

Dávid ŽIDO

4000 EUR

Dávid ŽIDO

Dávid má 14 rokov a narodil sa predčasne. Má za sebou veľa operácii a od narodenia musí pravidelne rehabilitovať. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú liečbu.