Peter PRCIN

Veľký Kýr

Potrebuje ešte:1090 EUR
1200 EUR Žiadaná suma
110 EUR Vyzbieraná suma
25.06.2019 Ukončenie zbierky
  • Peťko má 4,5 roka a má viaceré neurologické diagnózy
  • strávil skoro rok od narodenia v nemocnici
  • vítaná je finančná pomoc na rehabilitácie

Andrea Šutková, matka:

Peťko sa narodil s VVCH diafragmatická hernia – bez ľavej bránice. Takmer rok od narodenia sme boli na áre. Táto dlhá hospitalizácia, veľké komplikácie a množstvo operácií sa podpísali pod neurologické diagnózy ako DMO, hypotonický syndróm ťažkého stupňa. Peťko mal 4,5 roka, no veľmi zaostáva v pohybe za svojimi zdravými kamarátmi v škôlke. Udrží sa v sede, no sám sa ešte neposadí, každá choroba ho vráti v pohybe o kúsok späť. Ešte nerozpráva, no občas sa mu podarí čosi povedať, hlavne mama. Cvičíme denne niekoľkokrát i doma, no Peťkovi najviac pomáhajú intenzívne rehabilitácie a terapie. Chceme Vás touto cestou poprosiť o pomoc s Peťkovými rehabilitáciami, aby si mohol jedného dňa splniť sen a behať so svojimi kamarátmi. Ďakujem Šutková.

dátum zverejnenia príbehu:
pondelok, 25. jún  2018

Prehľad darov

Dátum Meno Darcu Odkaz Suma
08.02.19 Anonym 10 EUR
26.10.18 Anonym 50 EUR
10.07.18 Anonym 50 EUR

Peter PRCIN

1200 EUR

Peter PRCIN

Peťko má 4,5 roka a narodil sa s VVCH diafragmatická hernia. Má viaceré neurologické diagnózy. Strávil skoro rok od narodenia v nemocnici. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú liečbu.

Dávid ŽIDO

4000 EUR

Dávid ŽIDO

Dávid má 14 rokov a narodil sa predčasne. Má za sebou veľa operácii a od narodenia musí pravidelne rehabilitovať. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú liečbu.

Ingrid REHUŠOVÁ s Filipkom

2500 EUR

Ingrid REHUŠOVÁ s Filipkom

Filipko má detskú mozgovú obrnu a je imobilný. Je integrovaný v bežnej základnej škole vo svojej obci. Jeho kvalitu života môže zlepšiť operácia ULZIBAT v Kladne. Vítaná je finančná pomoc na preplatenie operácie.