Tobias KRAJŇÁK

Hozelec

Potrebuje ešte:840 EUR
2000 EUR Žiadaná suma
1160 EUR Vyzbieraná suma
09.03.2019 Ukončenie zbierky
  • Tobiasko sa narodil predčasne v 31. tt a trpí detskou mozgovou obrnou
  • stará sa o neho matka, s ktorou pravidelne absolvuje rehabilitácie
  • vítaná je finančná pomoc na rehabilitačný pobyt

Silvia Krajňáková, matka:

Dobrý deň, volám sa Silvia Krajňáková a chcela by som Vám napísať náš príbeh. Dočítala som sa, že pomáhate deťom s detskou mozgovou obrnou a preto by som Vás chcela požiadať o pomoc pre môjho malého synčeka, ktorý má detskú mozgovú obrnu. Viem, že nie sme jediný rodičia, ktorí Vás žiadajú o pomoc. Náš synček sa volá Tobiasko, narodil sa predčasne v 31. týždni  a má veľkú šancu, že bude chodiť, ale musí veľa cvičiť, navštevovať rehabilitačné centrá, kde mu to dosť pomáha. Stojí nás to veľa síl a peňazí. Manžel pracuje vo fabrike, nezarobí veľa a ja poberám len rodičovský príspevok. Preto Vás chcem požiadať o finančný príspevok pre nášho synčeka na rehabilitačný pobyt.

dátum zverejnenia príbehu:
štvrtok, 9. marec 2017

  • 13.marec.2018 pomocdruhemu napísal(a)

    Silvia Krajňáková napísala: Hovorí sa, že každý z nás má svoj osud predurčený a čo sa nám v živote stane sa tak aj stať malo. Život je krásny, je rôznorodý je i takým, akým si ho človek zariadi. Je na tom niečo pravdy, ale len do vtedy kým nepríde situácia, ktorá zmení celý život. Zmení život nielen tomu, koho sa to bytostne týka, ale aj jeho najbližším. Náš synček Tobias Krajňák, ktorého nadovšetko ľúbime sa narodil so zdravotným postihnutím. Toto postihnutie ho bude sprevádzať celý život. Je však húževnatý bojovník a my rodičia ho v jeho sile a odvahe budeme podporovať. Preto sa chceme úprimne poďakovať nadácii a darcom za finančnú pomoc pre nášho Tobiaska, a týmto vás chceme poprosiť o ďalšiu finančnú pomoc pre nášho syna začo vopred ďakujeme rodina Krajňáková.

Prehľad darov

Dátum Meno Darcu Odkaz Suma
27.08.18 Anonym Pre Tobiaska nech ťa Boh žehná. 35 EUR
19.03.18 Petra Krajnakova 20 EUR
19.03.18 Viera Barnova Prajem skore uzdravenie ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 5 EUR
08.12.17 NADÁCIA POMOC DRUHÉMU Prajeme Vám šťastie, lásku, radosť a dúfame, že všetky Vaše sny a priania sa stanú skutočnosťou. Krásne sviatky želá Nadácia Pomoc druhému. 50 EUR
15.11.17 Anonym 20 EUR
05.05.17 Anonym 500 EUR
24.04.17 Anonym 500 EUR
20.03.17 Lukáš Lajčák 30 EUR

Alexandra ŠVECOVÁ

2000 EUR

Alexandra ŠVECOVÁ

Alexandra má 29 rokov a narodila sa s DMO. Vyštudovala vysokú školu. Absolvovala ortopedické operácie, ktoré jej pomohli postaviť sa na nohy. Musí veľa rehabilitovať, vítaná je finančná pomoc na rehabilitačnú liečbu

Ondrej RAČKO

1000 EUR

Ondrej RAČKO

Ondrej má 16 rokov a trpí nevyliečiteľnou chorobou – svalovou dystrofiou. Jeho stav si vyžaduje nemalé finančné náklady na liečbu. Vítaná je finančná pomoc na opravu rehabilitačných pomôcok.

Miško VARGA

600 EUR

Miško VARGA

Miško bude mať 3 roky. Narodil sa zdravý, ale po troch mesiacoch sa jeho vývoj zastavil. Neprevracia sa, neberie hračky do rúk, nesedí, je ležiaci. Má retardáciu psychomotorického vývoja. Vítaná je finančná pomoc na rehabilitáciu.